Турція, Стамбул - Серпень 2020 р.

Для навігації по світлинам використовуйте клавіатуру: стрілка вгору - перше фото, вниз - останнє, вліво - попереднє, стрілка вправо або інші клавіші - наступне; Esc - вихід із повноекранного режиму або залишити сторінку.

Для переходу в повноекранний режим - зелена іконка у лівому верхньому куті світлини. 

NOTE: Все вищесказане точно працює на десктоп компьютері в браузері Хром, повинно працювати на сучасних мобільних пристроях під Андроідом, і може щось не працювати на надгризеному яблуці.2020.08.21 Політ
Пролітаючи високо над землею, у літаку, розглядаючи зверху хмаринки, які поважно пливуть назустріч, сповнюєшся якоюсь особливою чистою радістю. Чи то від того, що небо огортає літак, а здається, що воно огортає саме тебе, чи то біло-блакитні кольори навертають тебе на урочистий настрій, а ще, особливо, від того, що ти віддалився від землі з її повсякденними турботами й прямуєш назустріч хай і невеличкій, але такій омріяній відпустці — відчуваєш святкове піднесення, немов би у дитинстві, з його безтурботністю, веселощами й щастям. Так летиш над світом і мрієш про все прекрасне до чого прагнеш доторкнутися, про те нове і цікаве, що хочеш пізнати й що чекає тебе попереду, ось уже скоро. Як же прекрасно літати! Хай завжди у житті кожного буде політ! Хай буде натхнення, нові враження і пізнання!

2020.08.21 До побачення, Київ! Вітаю, Стамбул!

2020.08.21 Буде ще багато фоток, але поки що - андер констракшшшн

Home  
Terms and Conditions (c) 2005, 2006, 2008, 2009, 2011, 2012, ..., 2023 NAN