Turkey, Istanbul - August 2020
Unfortunately, this page exists only in ukrainian language.

Use keyboard for navigation: arrow up - first photo, down - last, left - previous, arrow right or mouse click - next photo; Esc - Exit from full screen mode or exit to parent page.

To enter full screen - green icon in the left upper part of the screen.

NOTE: All above mentioned commands for sure work on desktop PC under Chrome, must work on modern mobile devices under Android, and may partly not function properly on the half eaten apple.2020.08.21 Політ
Пролітаючи високо над землею, у літаку, розглядаючи зверху хмаринки, які поважно пливуть назустріч, сповнюєшся якоюсь особливою чистою радістю. Чи то від того, що небо огортає літак, а здається, що воно огортає саме тебе, чи то біло-блакитні кольори навертають тебе на урочистий настрій, а ще, особливо, від того, що ти віддалився від землі з її повсякденними турботами й прямуєш назустріч хай і невеличкій, але такій омріяній відпустці — відчуваєш святкове піднесення, немов би у дитинстві, з його безтурботністю, веселощами й щастям. Так летиш над світом і мрієш про все прекрасне до чого прагнеш доторкнутися, про те нове і цікаве, що хочеш пізнати й що чекає тебе попереду, ось уже скоро. Як же прекрасно літати! Хай завжди у житті кожного буде політ! Хай буде натхнення, нові враження і пізнання!

2020.08.21 До побачення, Київ! Вітаю, Стамбул!

Home  
Terms and Conditions (c) 2005, 2006, 2008, 2009, 2011, 2012, ..., 2023 NAN